Stowarzyszenie działa od 2002 roku

ZAMYSŁOWSKI Dawid Mateusz

Wybory samorządowe – 16 listopada 2014 r.

Kandydat do Rady Miasta i Gminy Skawina – Komitet Wyborczy POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE


Okręg Nr 3

7. ZAMYSŁOWSKI Dawid Mateusz, lat 31, zam. Skawina

 

Lepiej – dla każdego z Nas

Dawid Zamysłowski, lat 31,mieszkaniec osiedla Radziszowskiego,  absolwent Wydziału Ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na kierunku Gospodarowanie Nieruchomościami. Ponadto ukończone  studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim  –Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz Finanse i Rachunkowość sygnowane przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne.n Pracownik Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Skawinie. Członek Rady Nadzorczej.

Drodzy mieszkańcy!

Wielki krokami zbliżamy się do wyborów samorządowych. Przed nami kolejne ważne wyzwanie. Kogo wybrać by solidnie dbał o interesy  zarówno naszego Okręgu jak i całej Gminy, kto godnie będzie reprezentował naszą społeczność….?

Od sześciu lat jestem  pracownikiem działu sprzedaży, zajmowane przeze mnie stanowisko pozwala mi na pracę w  terenie i kontakt z mieszkańcami z obszaru całej Gminy. Dzięki temu dostrzegam jak zmienia się jej wizerunek, jak wiele już zostało zrobione, a z drugiej strony jak wiele jeszcze pracy przed nami. Każdego dnia  spotykamy się z problemami, potrzebujemy  pomocy, dlatego w Sesjach Rady Miejskiej potrzebujemy nowych ludzi, którzy podołają wyzwaniu stworzenia jeszcze lepszej, przyjaznej a przede wszystkim pomocnej Skawiny. Deklaruje, że jeżeli  Państwo mi zaufacie to z  zaangażowaniem będę  uczestniczył w podejmowaniu ważnych decyzji i dbał o sprawy  Naszego Okręgu oraz Miasta.